Konkurs: Napisz list do Mikołaja i wygraj aparat fotograficzny

 • Dodał(a) Administrator
 • 4 listopada 2012 20:05:55 CET
 • 347 komentarzy
 • 9 732 wyświetlenia

 

Konkurs: Napisz list do Mikołaja i wygraj aparat fotograficzny

Nie ważne ile masz lat. Jeśli masz marzenia, jeśli lubiłaś/lubiłeś w dzieciństwie św.Mikołaja i co roku z zapartym tchem był przez Ciebie wyczekiwany to konkurs dedykowany Tobie Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że jako zarejestrowany i zalogowany użytkownik w komentarzu niżej napiszesz (wkleisz) składający się z minimum 1000 znaków list do Mikołaja i cierpliwie zaczekasz do ogłoszenia wyników. Jest o co walczyć gdyż zwycięzca otrzyma:

 

 Cyfrowy Aparat Fotograficzny NIKON L810Na listy do Mikołaja czekamy od 5 do 30 listopada 2012 roku.

O wyborze zwycięzcy zadecyduje redakcja Piękniejsze.pl a nagroda powędruje do autora naszym zdaniem najciekwaszego listu. Wyniki ogłosimy na stronie Pieknijsze.pl w sobotę 1 grudnia .

Uwaga:

 • Dodanie tekstów jest równoznaczne z poświadczeniem iż są Twojego autorstwa.
 • Zgłaszane teksty nie powinny być wcześniej nigdzie publikowane.
 • W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy portalu oraz osoby z nimi spokrewnione.

 

Dla porządku i właściwej prezentacji Waszych prac komentarze nie będące listami do Mikołaja będą z tego wątku kasowane.

 

*** Dopisek z dnia 6 listopada... Drodzy Uczestnicy to nie jest warunek przystąpienia do konkursu ale pamiętajcie- jeśli dodacie do swojego konta obrazek, zdjęcie ( tzw awatara ) Wasz profil będzie ciekawszy i jak to ładnie określiła jedna ze stałych bywalczyń tego portalu - milszy w odbiorze. Może więc warto?

347 komentarzy
 • stoko63
  stoko63 Kochany Mikołaju.
  Szczerze mówiąc jestem już dużą dziewczynką ale chcę wierzyć,że istniejesz..mam ku temu nawet pewne powody..
  Kiedy miałam niespełna 8lat mój tatuś musiał wyjechać do dalekiej Ameryki aby mi i mojemu młodszemu rodzeństwu zapewnić le...  więcej
  30 listopada 2012
 • martulka163
  martulka163 Drogi św. Mikołaju
  Ostatnio przestałeś Mnie odwiedzać, ale to chyba tylko i wyłącznie Moja wina, trochę mi się urosło (ale tylko psychicznie, niestety fizycznie się nie doczekałam =)).
  Mam wiele marzeń chociaż jedno jest bardzo wyjątkowe. Wiem, że ...  więcej
  30 listopada 2012
 • Violetta108
  Violetta108 Kochany Mikołaju!

  Nigdy nie zapomnę, jak co roku w dzieciństwie sprawiałeś mi ogromną niespodziankę! Z rana razem z siostrą przychodziłyśmy do pokoju rodziców, a tam pod choinką leżały prezenty... Chciałabym wrócić raz jeszcze do tamtych chwil, pos...  więcej
  1 grudnia 2012
 • Administrator
  Administrator Violetta108 na 4 minutki przed końcem konkursu dodała ostatni list. Tym sposobem etap zgłoszeń mamy zamknięty. Dziś wieczorkiem ogłosimy wyniki. Na tę chwilę Jury przedstawia swoich faworytów. Ciężkie zadanie przed nami bo spłynęło sporo i naprawdę fajnych prac.
  1 grudnia 2012